Vocaj takim me policë me origjinë shqiptare, pjesëtarë të “Ilyrian Society” në New York

Vocaj takim me policë me origjinë shqiptare, pjesëtarë të “Ilyrian Society” në New York

Tre punonjës policie me origjinë shqiptare, pjesëtar të shoqatës të Policisë “Ilyrian Society”, në New York, u pritën në një takim në ambientet e Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë.

Në këtë takim, Detektiv Mikeljan Agolli, Jacqueline Marku dhe Anton Gojcaj u mirëpritën nga Drejtori i Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë, Drejtues i Parë Tonin Vocaj dhe përfaqësues të tjerë të kësaj drejtorie.

Gjatë takimit u diskutua për bashkëpunimin mes dy vendeve, si dhe u shkëmbyen përvojat dhe eksperiencat e ndryshme të policisë shqiptare dhe të shoqatës së policisë “Ilyrian Society”, në New York.

SI.E./S.G/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shpërthimi fatal për babë e bir në Lushnje, a keni siguri në vendin tuaj të punës?×

Lajmi i fundit

Vlorë, i djegin BMWX5 në oborrin e banesës (EMRI)

Vlorë, i djegin BMWX5 në oborrin e banesës (EMRI)