Vodhi euro dhe një çantë nga makina e parkuar, pranga 36-vjeçarit në Vlorë

VLORË- Një 36-vjeçar është vënë në pranga në Vlore, pasi ka vjedhur një shumë parash në një automjet të parkuar. Një shqiptar i Kosovës ka denoncuar në polici se i kishin vjedhur një shumë parash dhe çantën me sende personale në Lungomare të Vlorës.

36-vjeçari A.Ç u arrestua, ndërsa gjatë kontrollit iu gjetën 200 euro dhe 4 mijë lekë të reja që i kishte vjedhur në makinën e shqiptarit të Kosovës.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Vlorë, për veprime të mëtejshme.

SI.E./S.Ç/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Gjykata e Apelit i jep vulën e PD-së Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Duka në ‘Repolitix: Në 2025 PAA në zgjedhje, por ju unë si deputet

Duka në ‘Repolitix: Në 2025 PAA në zgjedhje, por ju unë si deputet