Vogëlushja vlonjate këndon këngën popullore, “Në degë të selvisë” (VIDEO)

E rritur mes këngës, vogëlushja Alvina Sadiraj nga Kanina e Vlorës, përmes një videomesazhi interpreton këngën popullore “Në degë të selvisë”.


Lajmi kryesor:

“Kur perëndon dielli” dhe “Zonja Lu”, artistët shqiptarë interpretojnë këngë e poezi nga karantina


v.d./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ruhen koalicionet parazgjedhore siç janë në ligjin aktual?×

Lajmi i fundit

John

Pezullimi nga detyra i zv. drejtori i OFL-së, zbulohen detajet: Dosjen për Shkëmbin e sollën gjermanët