Vorë/ Makina përplaset me trafikndarësen, ndërron jetë një 80-vjeçar

Makina e përfshirë në aksident

Një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një 80-vjeçari ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Gjokaj në Vorë.

Një shtetas me iniciale H.S. ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga dhe duke u përplasur me trafikndarësen.

Për pasojë ai ka marrë disa dëmtime dhe është dërguar menjëherë në spital nën kujdesin e mjekëve.

Gjithashtu ka ndërruar jetë pasagjeri 80-vjeçar me iniciale S.S.

Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

E.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • liku: 27/02/2021 17:39

  Shofere qe vetem kemben ne gas dine te mbajne nuk e mendojne rrezikun mbajne celular ne dore nuk respektojne rregullat e qarkullimit

  Përgjigju
 • Flori: 27/02/2021 16:59

  Shofere makarenj,;te kalbet ne burg ....

  Përgjigju
 • Une: 27/02/2021 16:22

  Gjynah. Ngushellime familjes. Shkruaje sikur vdiq nga covidi

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Çfarë mendoni se do të krijojë situata në PD me mbledhjen e dy Kuvendeve?×

Lajmi i fundit

John

Britania emëroi të dërguarin special për Ballkanin, Meta: Rol kyç për promovimin e lirisë dhe demokracisë në rajon