Vrapojnë pa 'frena' drejt dashurisë, ja 5 shenjat e horoskopit që nuk marrin parasysh asgjë kur bëhet fjalë për ndjenjat

Vrapojnë pa 'frena' drejt dashurisë, ja 5 shenjat e horoskopit që nuk marrin parasysh asgjë kur bëhet fjalë për ndjenjat

Foto ilustruese

Thonë se dashuria vjen aty kur nuk e pret, ka disa që e shfrytëzojnë momentin e të tjerë që "nxitohen" ta shijojnë atë.

"Dashuri pa frena"? Ja si mendojnë yjet se cilat janë shenjat që i hynë "me kokë" dashurisë.

Dashi- janë spontanë dhe energjikë. Mund të nisin një marrëdhënie pa e menduar shumë.

Luani- janë egoistë, por kur vjen puna tek dashuria bëhen besnik dhe të përkushtuar. Nxitojnë në marrjen e vendimit.

Peshqit- ‘mashtrohen’ lehtë dhe janë ëndërrimtarë.

Peshoret- nuk rrinë dot vetëm dhe kjo nevojë i çon drejt gabimeve.

Shigjetarët- eksperimentojnë shumë dhe nuk mendojnë gjatë para se të veprojnë.

 

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja për Ukrainën, e drejtoi si duhet Rama KS të OKB?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Me foton e Mahsa Aminit në duar protestoi kundër presidentit iranian, ambasadori izraelit: Nuk do të pranoj hipokrizinë e OKB-së

VIDEO/ Me foton e Mahsa Aminit në duar protestoi kundër presidentit iranian, ambasadori izraelit: Nuk do të pranoj hipokrizinë e OKB-së