Vrasja e 64-vjeçares në Kuçovë, autori dhe viktima, krushq me njëri-tjetrin! Dëshmia e 58-vjeçarit: Më ngeli në dorë

Vrasja e 64-vjeçares në Kuçovë, autori dhe viktima, krushq me njëri-tjetrin! Dëshmia e 58-vjeçarit: Më ngeli në dorë

“Më ngeli në dorë, se kuptova se si vdiq”, kështu ka deklaruar në polici 58-vjeçari Fetah Narra, i cili akuzohet si autori i vrasjes së 64-vjeçares Fatime Suli. Narra e mbyti me duar Sulin e më pas trupin e saj, gjysmë të zhveshur, e hodhi në kanal dhe e mbuloi me gjethe. Ndërkohë rezulton se viktima dhe autori, veçse fqinj, ishin edhe krushqi me njëri tjetrin. 


Lajmi kryesor:

Kuçovë, komshiu mbyt 64-vjeçaren dhe e hedh trupin në kanal! Gruaja u gjet gjysmë e zhveshur dhe e mbuluar me gjethe! Shkak konfliktet për borxhet, autori: Më ngeli në dorë, se kuptova si vdiq


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Tjetër JO për negociatat nga BE, mendoni se Rama ka të drejtë me gjuhën e ashpër ndaj liderëve të Brukselit?×

Lajmi i fundit

John

Zelensky: Rusia na ka vjedhur paqen, por nuk do të na shkatërrojë