POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Vrasja e avokatit Ravik Gurra/ Artan Hoxha: Autori erdhi nga jashtë vendit

Lidhur me vrasjen e avokatit Ravik Gurra, të ndodhur në Elbasan gazetari Artan Hoxha deklaroi se sipas idenitikitit të autorit të krijuar deri më tani, dyshohet se ai është një shtetas shqiptar i cili ka ardhur nga jashtë vendit dhe nuk rezulton të jetë larguar prej tij.

"Kamerat e sigurisë janë detyruar të fokusojnë hapsirat përpara binzneseve. Autori është përpjekur të mbulohet duke përdorur një kapele sportive dhe një maskë. Rezulton se është një person me trup mesatar. Ka dyshime se është nje person i cili ka hyrë nga jashtë, është shtetas shqiptar dhe nuk më rezulton se është larguar nga Shqipëria", deklaroi  Hoxha.

Lexo edhe:
Lajmi kryesor:

Vrasja e avokatit Ravik Gurra/ Artan Hoxha: Autori erdhi nga jashtë vendit


m.v./r.k./Shqiptarja.com
Komento

Komente

  • Erik: 28/03/2019 09:48

    Bravo Artan. Me erdhi mire kur dje i dhe meriten Policise se Shtetit ne zbardhjen e 2 ngjarjeve ne Shkoder dhe Tirane. Bashke me Mithat Havarin i dhate nje mbeshtetje morale PSH qe besoj se ka aq shume nevoje. Ne studio te tjera Policise i behet gjyqi publik, ndersa ne emisionin tuaj mbreme u dha mesazhi i qarte qe policia eshte e afte dhe ne krye te detyres per te mbrojtur qytetaret e saj nga krimi dhe per te zmbrapsur krimin nga revanshi momental per shkak te krizes se imponuar politike. Po ashtu mbeshtetje edhe per Prokurorine e Pergjithshme ndaj sulmeve vulgare te politikes apo dhe brenda saj. Mos harroni qe ishte Donika Prela qe denoi Shullazin dhe jo keto kanarinat e Saliut qe hoqen dore kur iu ngarkua ceshtja.

    Përgjigju