POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Vrasja e biznesmenit, Ardi Veliu me urgjencë në Shkodër

Pas vrasjes së biznesmenit, Arjan Ferracaku në Shkodër, drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Ardi Veliu ka shkuar me urgjencë në Shkodër.

Mësohet se bashkë me Veliun, në Shkodër kanë shkuar edhe specialistët më të mirë të Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë së Shtetit.

Sakaq, kanë nisur hetime intensive për të mësuar shkaqet dhe për të zbuluar autorët e vrasjes.

 


Lajmi kryesor:

Breshëri plumbash mbi biznesmenin në Shkodër, vritet mbi kalë Arjan Ferracaku (Video+Foto)


/b.ha./Shqiptarja.com
Komento