Vrasja e dyfishtë në Laç/ Me tubin e oksigjenit në hundë, del fotoja e Eduart Lamajt në spital...mjekohej ilegalisht

1592909216_eduartlama002.jpg

Eduart Lamaj

Report Tv siguron foton e Eduart Lamajt në spital, i cili mjekohej ilegalisht në spitalin privat "Amavita" në Tiranë. Siç shihet në këtë foto, gjendja e tij shëndetësore duket e rënduar. Ai ka mbetur i plagosur në 30 maj, por është paraqitur në spitali vetëm dy ditë më parë, pra rreth 20 ditë me vonesë. Kjo gjë ka bërë që gjendja e tij të përkeqësohet. Për këtë arsye, Lamaj shkoi në spitalin privat, ku sipas burimeve ka paguar 10 mijë euro mjekëve për ta operuar, pa i referuar çështjen policisë.


Lajmi kryesor:

Mjekët e spitalit privat operacion ilegal atentatorit në Laç, PAMJET kur bashkëpunëtoret e tërheqin dhe marrin në krah pasi u plagos! (Kush është i arrestuari)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Rama e Basha do të bëjnë kompromis për të ardhmen e Shqipërisë?×

Lajmi i fundit

John

E megjithatë, je vetëm!