Vrasja e Policit në Kosovë, autorët e armatosur janë futur në një manastir dhe po shkëmbejnë zjarr me patrullat

Vrasja e Policit në Kosovë, autorët e armatosur janë futur në një manastir dhe po shkëmbejnë zjarr me patrullat

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në veri të Kosovës, ku një polic ka mbetur i vrarë pas një sulmi me armë nga person atë maskuar. Policia e Kosovës thotë se janë qëlluar nga grupe të armatosura në vende të ndryshme, ndërsa ende po shkëmbejnë zjarr.

Sipas Klan Kosovës, personat e armatosur që vranë policin janë futur në një manastir në Banjska të Sveçanit, dhe po shkëmbehet zjarr mes tyre dhe policisë.

Zona ku ka ndodhur sulmi


Lajmi kryesor:

'Luftë’ në Zveçan, kriminelët serbë vrasin policin, plagosin 3 të tjerë! Kosova merr kontrollin në veri! Sveçla: Ekzekutuam 3 terroristë, 6 të arrestuar


SI.E./M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A parashikoni që Berisha do t'ia lërë trashëgim partinë Argita Berishës?×

Lajmi i fundit

Gjirokastër, nxitet ruajtja e mjeshtërive të gurit

Gjirokastër, nxitet ruajtja e mjeshtërive të gurit