Vrasja në Shkodër, FNSh dhe RENEA drejt vendngjarjes

Vrasja në Shkodër, FNSh dhe RENEA drejt vendngjarjes

Makina e FNSh-së drejt vendngjarjes

Në ndihmë të strukturave të policisë së Shkodrës kanë shkuar Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë dhe RENEA.

 


Lajmi kryesor:

28 nëntori i përgjakshëm në Shkodër/ Ekzekutohet Ridvan Ramazani, arrestohen 3 persona! Dalin emrat e autorëve, vëllezërit lidhje me ekzekutuesin e efektivit Ujka dhe Ibrahim Licin


E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Sulm kibernetik në Krime

Sulm kibernetik në Krime