Vrau 21-vjeçarin me thikë dhe u largua, arrestohet në qytetin e ri të Bulqizës

Kapet rreth një orës e gjysmë pas vrasjes në qendër të Bulqizës të 21-vjeçarit, autori Fatjon Keta. Ai është ndaluar nga forcat e policisë së Dibrës në qytetin e ri të Bulqizës. 


Lajmi kryesor:

Sherr në mes të Bulqizës/ 22-vjeçari vret shokun me thikë! Në mëngjes kishte dhunuar nënën dhe motrën (VIDEO)


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Presidenti i ri duhet të jetë i PS apo i opozitës?×

Lajmi i fundit

John

Kurbin/ Vrau bashkëshortin me sqepar kur po flinte, nëna e 10 fëmijëve dënohet me 14 vite burg! Dyshohet se dhunohej vazhdimisht nga burri i alkoolizuar