Vrau 21-vjeçarin me thikë dhe u largua, arrestohet në qytetin e ri të Bulqizës

Kapet rreth një orës e gjysmë pas vrasjes në qendër të Bulqizës të 21-vjeçarit, autori Fatjon Keta. Ai është ndaluar nga forcat e policisë së Dibrës në qytetin e ri të Bulqizës. 


Lajmi kryesor:

Sherr në mes të Bulqizës/ 22-vjeçari vret shokun me thikë! Në mëngjes kishte dhunuar nënën dhe motrën (VIDEO)


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja për Ukrainën, e drejtoi si duhet Rama KS të OKB?×

Lajmi i fundit

Dezinformimi dhe edukimi mediatik, AMA drejton panelin në forumin vjetor të enteve rregullatore të vendeve të Detit të Zi

Dezinformimi dhe edukimi mediatik, AMA drejton panelin në forumin vjetor të enteve rregullatore të vendeve të Detit të Zi