Vrau babë e bir në Lezhë, Report Tv siguron foton e Besnik Pjetrit

Vrau babë e bir në Lezhë, Report Tv siguron foton e Besnik Pjetrit

 

Report Tv ka siguruar foton e Besnik Pjetrit, i cili vrau me armë zjarri mbrëmjen e kaluar ish-vjehrrin e tij dhe kunatin, Pjerin e Gent Përjaku. Megjithëse kishte 6 vite i ndarë nga gruaja, ato kishin pasur vazhdimisht konflikte.


Lajmi kryesor:

Vrasja e dyfishtë në Lezhë, viktimat sapo ishin kthyer nga Italia! Ish-dhëndri i dënuar në Itali për dhunë, kishte 6 vite që ishte divorcuar nga gruaja


Ora 09:07
Vrau babë e bir në Lezhë, Report Tv siguron foton e Besnik Pjetrit
 • M.Q./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

   A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?  ×

  Lajmi i fundit

  Sot seancë maratonë në Kuvend! Manastirliu e Denaj interpelancë, institucionet raportojnë punën për vitin 2023! Në rend edhe pr.vendimi për ligjin e luftës me Greqinë

  Sot seancë maratonë në Kuvend! Manastirliu e Denaj interpelancë, institucionet raportojnë punën për vitin 2023! Në rend edhe pr.vendimi për ligjin e luftës me Greqinë