Vrau gruan me sëpatë,gjykata:
Burrin çojeni në 'Psikiatri'

Vrau gruan me sëpatë,gjykata:<br />Burrin çojeni në 'Psikiatri'<br>
Gjykata ka urdhëruar shtrimin në spitalin psikiatrik të shtetasit Ylber Bajrakurti, i cili pak ditë më parë terrorizoi Malësinë e Madhe, duke vrarë me sëpatë gruan e tij. Gjykata vendosi sot shtrimin e detyruar në këtë spital për 2 muaj të Bajrakurtit.

Njoftimi i policisë:
Me datë 28.01.2018, ora 18:15, ka ardhur një telefonatë në sallën operative se në qytet Koplik, Malësi e Madhe shtetasi Ylber Bajrakurti 42 vjeç, në oborrin e banesës së tij, ka vrarë me sopate bashkëshorten e tij L. B. 42 vjeçe.

Menjëhere kanë shkuar shërbimet e policisë ku është kapur autori i kësaj ngjarje dhe shoqeruar në ambjentet e Komisariatit të Policisë Malësi e Madhe. Nga informacionet paraprake mesohet se shtetasi Ylber Bajrakurti trajtohej si i semurë mendor.

d.c./shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Po ikte nga Shqipëria, vihet në pranga në Rinas 'Kep Rapi', i forti i Durrësit! I dënuar me 7 vite burg në Itali

Po ikte nga Shqipëria, vihet në pranga në Rinas 'Kep Rapi', i forti i Durrësit! I dënuar me 7 vite burg në Itali