Vrau kolegun në komisariat/ Zbadhet dëshmia e policit: Çaush Saliasi nuk punonte, pinte dhe më shante! Autori kurohej me ilaçe për depresionin

 

Report Tv ka zbardhur dëshminë e autorit, Ludjan Zaimi i cili vrau kolegun e tij, Çaush Saliasi. Mësohet se Ludjan Zaimi ka deklaruar se kolegun e tallte.

"Ai s'punonte, ai pinte, ai më shante", mësohet të ketë thënë autori.

Nga hetimet paraprake se autori rezulton se kurohej me ilaçe degresive.


Lajmi kryesor:

‘Ulni kokat’, thirrja e policit 25 vjeçar për kolegët brenda komisariatit para se të qëllonte efektivin! Autori: E vrava se shante nga nëna e më thoshte qorr, pinte alkool para pune


B.K./Sh.Sh/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A i përballoni dot pushimet e verës me rritjen e çmimeve?×

Lajmi i fundit

John

Bombardime të vazhdueshme nga ushtria ruse në Lysychansk