Vrasja e teknikut të kondicionerit, vetëdorëzohet në polici Griseldo Kusi

TIRANE- Griseldo Kusi, një prej vëllezërve të cilët akuzohen se vranë në 22 gusht në shtëpinë tyre, teknikun e kondicionerit Indrit Çelaj është dorëzuar ditën e sotme në Policinë e Tiranës. Në kërkim vijon të jetë vëllai tjetër Albano Kusi.

Dy vëllezërit Griseldo dhe Albano Kusi, 31 dhe 28 vjeç, pasi qëlluan punëtorin në bashkëpunim me njëri-tjetrin, duke e lënë fillimisht të plagosur rëndë, kërcënuan një tjetër punëtor, Lorenc Veliaj që shoqëronte Indrit Çelën për riparimin e kondicionerit me të cilin kishin lidhje shoqërore, duke i kërkuar të pranojë para autoriteteve se është ai personi që plagosi 26-vjeçari.

Por dëshmia e këtij të fundit zbardhi pastaj të gjithë ngjarjen e ndodhur. Ai deklaroi se ishin vëllezërit Griseldo dhe Albano Kusi që në bashkëpunim me njëri-tjetrin qëlluan me armë punëtorin, pas një debati se po pikonte ujë kondicioneri.

/r.k./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet të ketë ndryshime në qeveri?

Komento

Komente

 • Tralala: 12/11/2019 16:47

  Te shkaterrohet ndertesa e familjes kusi ,njerezit e shpis te gjith ne burg familje e rendomt dhe e degjeneruar prostitucioni dhe kurvlleku.. policia beri gabim qe nuk e ekzekutoi keta bandit qe u dorezua, plumbi bydhes..!

  Përgjigju
 • Fredi BAJGAXHIU: 12/11/2019 16:40

  FAMILJE e DEGJENERUAR dhe FËMIJË KRRIMINELË , BANDITË , HORRA , NARKO-TRAFIKANTË , TUTOR PROSTITUTASH , PLEHRA !!! MALLKUAR MALLKUAR MALLKUAR Qofshi të gjithë si FAMILJE dhe Shpresoj tjt ZHDUKI nga FAQJA e Dheut “NIÇJA I SHIJAKUT” . Shkoftë në ESFEL dhe në FERR Familja e BANDITËVE KUSI

  Përgjigju
 • Gerti: 12/11/2019 15:24

  Se mos nxjerrin nga burgu babain maskara qe kane, Bujarin. Bujari ne burg, Luli ne burg dhe mbeten pa leke keta kriminele qe dorezohen. Mbajini ye gjithe si familje ne burg ose helmojeni kete rrace te flliqur qe duhen zhdukur megjithe pjellat e tjera te ndyra qe kane.

  Përgjigju
 • Nena: 12/11/2019 14:12

  Vdekshit qe te dy kriminela,le te ndjej nena juaj dhimbjen qe ka ndjere mamaja e te ndjerit qe ishte duke punuar per buken e gojes,plehra te tille nuk i duhen as dreqit,familje kriminelesh.

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Në pritje të përgjigjeve, ekipi i Partizanit i nënshtrohet testimit për COVID-19