Xhensila nisi divorcin dhe u largua në Dubai, si nisi kriza mes çiftit?!

Xhensila nisi divorcin dhe u largua në Dubai, si nisi kriza mes çiftit?!

Xhensila Myrtezaj

Xhensila Myrtezai dhe Bes Kallaku janë në proces divorci. Burime për Dritare.net bëjnë me dije së është vetë këngëtarja ajo që ka marrë hapin për t’i dhënë fund martesës disavjecare. Kjo nuk është kriza e parë mes çiftit.

Por mesa duket ishte vendimtarja, për të zgjedhur rrugën e divorcit. Pas vendimit për tu ndarë, mësohet se këngëtarja është larguar e vetme gjatë fillimit të javës në Dubai, për t’u kthyer këtë fundjavë në Shqipëri, ku ka planifikuar koncertet e radhës.

Divorci nuk është bërë me pranim të të dyja palëve. Pavarësisht konflikteve, Kallaku ka kundërshtuar ndarjen. Çifti nuk ndiqet më as në rrjetet sociale, ndërsa në ngjarjet e kohëve të fundit, të dy shfaqen të ndarë, ose vetëm me fëmijët e tyre.

Disa muaj më herët kur u përfol për një divorc mes çiftit, të dy hodhën poshtë zërat përmes një puthjeje në një koncert. Tani rrjeti zien sërish, por askush nuk ka konfirmuar apo përgënjeshtruar lajmet./L.F-dritare.net

 

S.S/B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Ruth: 05/02/2024 18:13

  Nuk me mbushet mendja qe po ndahen perderisa bene dhe femijen e dyte, djalin

  Përgjigju
 • Qutetari: 02/02/2024 21:03

  O katunar besi dhe ti fshatare katunare kengetare eshte e disata here qe perhapni lajm vete ju qe do ndahemi per te fituar klikime dhe mbas ca ditesh dilni neper skena duke u puth qe me marr vemendje se e dini edhe vet qe keni marr fund ju ka ra niveli bankes Po nuk keni turp me keto lojna qe boni me publikun prandaj nuk ju ndjek me

  Përgjigju
 • Shoku: 02/02/2024 20:58

  Ka shku ne Dubai te Eldi Dizdari tropojani kompanise Bello

  Përgjigju
 • Ah Lekët e LSI: 02/02/2024 20:24

  Po ndajnë lekët e LSI që mos ja marrë Likja dhe Mona.

  Përgjigju
 • Ben: 02/02/2024 19:13

  Pune katunaresh.

  Përgjigju
 • Scutari: 02/02/2024 18:53

  Kallaku të rrijë me Ijen më mirë....

  Përgjigju
  • Xxxxxxxx: 26/03/2024 18:24

   Hahaha

 • Sondazhi i ditës:

  A duhet miratuar rezoluta anti-korrupsion e propozuar nga PS?×

Lajmi i fundit

Kokaina në portin e Durrësit/ Fotot e të arrestuarve, droga e paketuar në qese vakumi për të mos u nuhatur nga qentë anti-drogë

Kokaina në portin e Durrësit/ Fotot e të arrestuarve, droga e paketuar në qese vakumi për të mos u nuhatur nga qentë anti-drogë