POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Ylli i Dortmundit 'fiksohet' me këngën e saj, Tayna e falenderon publikisht (VIDEO)

Mahmoud Daoud dhe Tayna

Reperja e njohur Tayna është kthyer në një nga këngëtaret më me famë të momentit, ku përveç fansave shqiptarë ka edhe të huaj. Një prej tyre është edhe futbollisti i njohur i Borusias së Dormundit, Mahmoud Daoud.

Mesa duket 23-vjeçari nga Siria është fiksuar me këngën “Pow pow” të reperes saqë e ka postuar edhe një video në “Instastory” ku dëgjohet në sfond kënga e Tajnës.

Futbollisiti nuk është ndalur këtu, ai i ka bërë edhe tag reperes shqiptare.

Por edhe Tayna nuk është treguar indiferente ndaj futbollistit duke e ripostuar videon tek profili i saj, ndërkohë që krahas saj shkruan: Faleminderit.

Postimi i Tayna-s për futbollistin e Dortmund-it

Ende nuk dihet nëse Tayna dhe 23-vjeçari janë miq të mirë apo mes tyre mund të ketë lindur një ndjenjë që së shpejti mund të bëhet publike.

ke.mu./b.ha.
Komento