Zaho i dhuron lule gjyshes, Rama nxjerr foton: Nona gëzuar 8 marsin

Zaho duke i dhuruar lule gjyshes

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në rrjetet sociale një foto shumë të veçantë, në të cilën shfaqet djali i tij i vogël, Zaho duke i dhuruar lule gjyshes, Aneta Ramës me rastin e 8 Marsit.  ‘Nona gëzuar 8 marsin❤’, shkruan Rama përkrah fotos.

Postimi i kryeministrit Edi Rama


Lajmi kryesor:

8 Marsi festë dhe protestë, gjesti i veçantë i policisë në Vlorë! Rama 'thumbon' paraardhësit, Meta: Gratë s'duhet të keqpërdoren nga politika


 • Sondazhi i ditës:

  BE heq kufizimet dhe pak raste ditore, a mendoni se mbaroi pandemia në Shqipëri?

Komento

Komente

 • Korona: 09/03/2020 12:09

  Flet Korona-Virusi shqiptar Ilir Meta,:"Grate nuk duhet te perdoren nga politika",ai qe i ka keq perdorur vajzat je ti Like dhe fallxhorja jote Mona,pa mbaruar arsimin e larte i gjen ne listat e deputeteve,i mblidhni te gjitha vajza te reja nga gjimnazi i coni ne Jale qe e keni bere si kuplara-verore pa pagese,keto jane keqperdorimi me i keq qe i behet brezit te ri,te tjerat leri Like e mos bej moral te pakten ti dhe Mona.

  Përgjigju
 • Fukarai: 09/03/2020 00:11

  Polarizing ekstrem I popullsise disa nuk Kane BUKE Per te ngrene

  Përgjigju
 • ana: 08/03/2020 21:13

  Edhe e diskutoni,sigurisht qe po

  Përgjigju
 • Tironci: 08/03/2020 18:41

  Qytetari e jo shpellari

  Përgjigju
 • qytetari: 08/03/2020 13:53

  Familje e nderuar qytetare..

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Frrok Çupi në Repolitix: Berisha 'tirani' i fundit në Ballkan, pas Millosheviç dhe Izetbekoviç, prandaj është e vëmendshme Amerika