Zarfet me para? Armina Mevlani flet rreth dasmës: Nuk i kemi numëruar ende  

Zarfet me para? Armina Mevlani flet rreth dasmës: Nuk i kemi numëruar ende  

Blogerja Armina Mevlani

3 ditë pas dasmës me Shkëlzen Berishën, blogerja Armina Mevlani ka folur rreth ceremonisë martesore.

E pyetur nga gazetaret në emisionin "Goca dhe Gra" se sa para ka mbledhur,  Armina tha se nuk i ka hapur ende zarfet.

“Kanë kaluar vetëm tri ditë dhe unë s’ka arritur akoma...Mirë që duhen hapur avash-avash edhe dhuratat, por nuk më latë kohë.  Dasma të dielën, të hënën mora veten. Sot e mërkurë në emision, kur do t’i kisha hapur?  Zarfet i kishim rregulluar të ishin në një kuti në hyrje. Ka pasur shumë forma bashkëpunimi", u shpreh blogerja.

 

1/3
S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Zhelal Mëziu: 03/10/2022 07:54

  Te gjitha kemi qene te detyruar te linin minimalish 10mij euro ???? pasi Xeni ka qane i papune dhe pa as nje kokerr leku ne bank ????.

  Përgjigju
 • Lupo: 02/10/2022 15:37

  Tani thoni qe nje pjese te pasurise e keni nga parate e dasmes ????????????

  Përgjigju
 • Leku: 29/09/2022 20:09

  Pse ti numëroni paratë,se mos jeni ngusht per ato,ka vjedh vjehrri sa te duash,gëzoni me to ndonjë familje te varfer

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Jeni dakord me propozimin e Berishës që votimi të bëhet i detyrueshëm?×

Lajmi i fundit

Miqësoret/ Gentian Mezani rikthen Laçin te suksesi, triumfojnë Kukësi dhe Tirana

Miqësoret/ Gentian Mezani rikthen Laçin te suksesi, triumfojnë Kukësi dhe Tirana