Zbardhen debatet në kryesi! Dvorani, Ina Rama dhe Majlinda Bregu ishin kandidaturat më të diskutuara

Zbardhen debatet në kryesi! Dvorani, Ina Rama dhe Majlinda Bregu ishin kandidaturat më të diskutuara

Ndër më të diskutuarit sot në mbledhjen e kryesisë për zgjedhjen e kandidaturës për president, sipas listës ka qenë edhe Ardian Dvorani, Ina Rama dhe Majlinda Bregu. Emra të cilët, që i mbante Rama në listën në duar, teksa njoftoi edhe emrin e gjeneralit Bajram Begaj.


Lajmi kryesor:

Socialistët zgjedhin gjeneralin Bajram Begaj si kandidat për presidentin e ri të vendit! Rama: Kryetar shteti që rrezaton mirësinë për Shqipërinë


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Propaganda serbe në një nivel tjetër: Shtëpia e Verdhë ishte vetëm ndalesë, trafikimi i organeve u krye në Fushë Krujë

Propaganda serbe në një nivel tjetër: Shtëpia e Verdhë ishte vetëm ndalesë, trafikimi i organeve u krye në Fushë Krujë