Zbardhen detaje nga skema e mashtrimit, Tire Alldervishi hiqej si tezja e pacientes me COVID

1610616619_161061517710.jpg

Të tjera detaje janë mësuar nga mënyra se si mashtronte Tire Alldervishi, që u prezantua si infermiere dhe i mori vajzës së një pacienteje në COVID-2 800 mijë lekë.

Burime për Report Tv nga spitali thonë se sanitarja Alldervishi ështëhequr tek personeli i sanatoriumit, sikur e kishte teze pacienten, që më pas fatkeqësisht humbi jetën.


Lajmi kryesor:

Burg për Tire Alldervishin! Mesazhi i fortë i gjyqtares pas vendimit: Publiku i tronditur, të thellohen hetimet! S'përjashtohet bashkëpunimi (VIDEO)


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Përmirësimi i situatës nga COVID-19, a mendoni se duhet të lehtësohen masat kufizuese?×

Lajmi i fundit

John

Policia në ballë të përgjegjësive për mbrojtje absolute të territorit! Zero tolerancë shkeljeve, korrupsionit dhe abuzimeve