Zbulohet e dashura e Mozzik! Reperi në një lidhje me vajzën e politikanit shqiptar

Zbulohet e dashura e Mozzik! Reperi në një lidhje me vajzën e politikanit shqiptar

Mozzik

Reperi i njohur Mozzik mesa duket ka nisur një romancë të re. Këtë gjë e bërë publike vetë reperi me një foto në Instastory, ku shfaqet duke përqafuar një vajzë, portretin e të cilës nuk e ka zbuluar.

Por megjithatë sipas disa mediave online pretendohet se ai është në lidhje me vajzën e deputetit Lutfi Haziri, Lotina Haziri, pasi dyshja kanë publikuar foto nga i njëjti vend.

Lotina ka pasur ditëlindjen dhe ka mbushur 25 vjeç e gjithashtu në foto Mozzik ka vendosur një figurë të një ëmbëlsire ditëlindjeje.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi