Zeka: Shqipëria vdes po të bojkotohet nga turistët e Kosovës

Zeka: Shqipëria vdes po të bojkotohet nga turistët e Kosovës

1571244092_LogoReportTVERE2.00330825.Still004.jpg
Ish -deputeti i Partisë "Nisma' Milaim Zeka duke folur rreth tarifës që duhet të paguajnë përdoruesit e rrugës së Kombit, e ka quajtur një çmenduri. Ai ndër të tjera ka thënë se ekonomia e Shqipërisë do të shkatërrohej nëse turistët kosovarë do të bojkotonin.

"Taksa për Kosovën për veturat dhe për Kamionët është çmenduri. Shqipëria vdes po të bojkotohet pa turistët e Kosovës. I tërë bregdeti jeton nga paratë e Kosovarëve gjatë tre muajve të verës. Albin Kurti duhet të veprojë për taksën. Rama ka shitur pallavra dhe kurrë nuk ka bërë diçka për tu krenuar." ka thënë ndër të tjera Zeka.


Lajmi kryesor:

Milaim Zeka në Report Tv: Mund të shkojmë në zgjedhje të jashtëzakonshme, Kosovës dhe Shqipërisë i duhet një 'Diktator Demokrat'


  • Sondazhi i ditës:

    Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?×

Lajmi i fundit

Krim makabër në Spanjë, 40-vjeçari shqiptar i pret fytin me gotë një spanjolli pas një sherri në lokal! Largohet i qetë me duart me gjak: S’kam bërë asgjë

Krim makabër në Spanjë, 40-vjeçari shqiptar i pret fytin me gotë një spanjolli pas një sherri në lokal! Largohet i qetë me duart me gjak: S’kam bërë asgjë