Zgjedhjet në LSI/ Kryemadhi për herë të parë me maskë anti COVID: Ma mblodhi partia, jo dikush tjetër

Teksa ka marrë pjesë në procesin zgjedhor brenda partisë që drejton, Monika Kryemadhi, e cila pret të rikonfirmohet sot në pozicionin e kryetares së LSI, është paraqitur për herë të parë me maskë anti COVID në publik.

E pyetur nga gazetarët për këtë 'risi' të saj, Kryemadhi është shprehur se "Ma mblodhi partia dhe jo dikush tjetër. Maska është një element, mbahet në ambiente të mbyllura. Njerëzit duhet ta mbajnë se besojnë dhe jo se dikush i kërcënon".


Lajmi kryesor:

Zgjedhjet në LSI, Caka: Votuan 80.7 % e anëtarësisë, 28285 fizikisht, mbi 16128 online! Kryemadhi, për herë të parë me maskë: Ma mblodhi partia, jo dikush tjetër


K.T./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A ju duket e drejtë që studentët e pavaksinuar të frekuentojnë auditorët duke rrezikuar shëndetin e të tjerëve?×

Lajmi i fundit

John

Skoci/ 16- vjeçari akuzohet për goditje me thikë në stacionin hekurudhor ndaj një të mituri 14- vjeçar