Zhduket 14-vjeçari në Vlorë, nëna denoncon në polici: Djali nuk është kthyer në shtëpi

Zhduket 14-vjeçari në Vlorë, nëna denoncon në polici: Djali nuk është kthyer në shtëpi

Drejtoria e Policisë Vlorë

VLORË- Prej katër ditësh një i mitur, vetëm 14 vjeç, rezulton i zhdukur në qytetin e Vlorës. Ka qenë e ëma e tij që ka bërë denoncimin në policie se djali është larguar dhe nuk është kthyer më në shtëpi.

Policia njofton se 14-vjeçari E. L. është larguar nga banesa që me datë 16 gusht dhe ende nuk ka asnjë gjurmë prej tij. Ndërsa, nëna e tij S. L., 55 vjeçe e ka bërë kallëzimin në polici vetëm një ditë më parë.

Policia po punon për të bërë të mundur gjetjen e 14-vjeçarit.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shtyn zbatimin e fashës 800 kWh për çmimin e energjisë, mendoni se është zgjidhja e duhur?×

Lajmi i fundit

Zelensky bisedë telefonike me Macron: Presim më shume reagime ndaj veprimeve të paligjshme të Rusisë

Zelensky bisedë telefonike me Macron: Presim më shume reagime ndaj veprimeve të paligjshme të Rusisë