‘Zhduket’ Elvana Gjata! Këngëtarja merr vendimin drastik një ditë pas rikthimit të saj

‘Zhduket’ Elvana Gjata! Këngëtarja merr vendimin drastik një ditë pas rikthimit të saj

Këngëtarja Elvana Gjata

Mbrëmjen e kaluar këngëtarja shqiptare Elvana Gjata dha shenjat e para të aktivitetit të saj në rrjetet sociale, vetëm dy muaj pas krimit të ndodhur në zonën e ish-Bllokut, ku u përfshi i dashuri i saj, Ervin Mata. Ylli i hitit “Lejla” filloi të ndiqte në Instagram deputetin e Partisë Socialiste, Jurgis Çyrbjan, dhe sigurisht ne të gjithë menduam se Elvana po i rikthehej aktivitetit të saj normal.

Por në të vërtetë nuk është ashtu, pasi sot këngëtarja ka marrë një vendim tepër drastik. Ajo e ka mbyllur profilin e saj në rrjetet sociale, dhe mesa duket dëshiron të qëndrojë ende në heshtje.

Mbrëmjen e 4 tetorit nga përleshja me armë zjarri në ish-bllok humbi jetën Fabjan Gaxha, ndërsa u plagosën pronari i basteve sportive Ervis Martinaj dhe miku i tij Eljo Hato. Në kërkim u shpallën Ervin Mata (i dashuri i Elvana Gjatës), komandoja Mervjol Bilo dhe Fabjol Alushi dhe Ajaks Boshnjaku, i cili u vetëdorëzua mbrëmjen e kaluar në polici.

Pak orë pas ngjarjes në prangat e policisë ra Geldo Hoti, mik me Ervin Matën i cili dyshohet se ka qëlluar me armë në momentin e ngjarjes.

Elvana Gjata nuk rezulton në asnjë profil pas kërkimit në Instagram
 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • USA: 27/11/2018 17:43

    JA TREGOJN ATA NE PROKURORI INSTAGRAMIN MOS TE BEHET MERAK

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Pritet konferenca e parë ndërqeveritare, mendoni se Shqipëria bëhet anëtare e BE në një kohë të shkurtër?×

Lajmi i fundit

John

Pas 5 vitesh mungesë Adele ngjitet përsëri në skenë! Tregon emocionet e rikthimit