Zhdukja e biznesmenit italian/ Në makinën e djegur në Pukë janë gjetur kocka, dërgohen për ekspertizë

Biznesmeni italian Davide Pecorelli

1610959580_.jpg

Në makinën e djegur në Pukë e cila ishte marrë me qera nga biznesmeni italian Davide Pecorelli, i zhdukur prej mbi 10 ditësh në Shqipëri, janë gjetur kocka të cilat dyshohet se janë të tij.

Kockat janë dërguar për ekzaminim në laboratorin kriminalistik në Tiranë dhe pritet të dalë përgjigjia e ADN.

Hetimet vazhdojnë nga komisariati i policisë Pukë në koordinim me sektrorin e krimeve të rënda ne drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit.


Lajmi kryesor:

Italiani gati 2 javë i zhdukur, në makinën e djegur në Pukë u gjet skeleti pa shenja dhune! Hetuesit shqiptarë: Zjarri aksidental! Zbardhen lëvizjet në Pukë


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është gati Shqipëria për sezonin e ri turistik?×

Lajmi i fundit

John

KAS diskuton ankimimin për zgjedhjet në Gjirokastër, LSI: Karantinimi i të ardhurve nga Greqia na ndikoi rezultatin! Votuesit u ruajtën me policë