Zjarr në një magazinë me materiale industriale në Metoq të Sarandës (VIDEO)

 

Një magazinë me materiale industriale në Metoq të Sarandës është përfshirë nga flakët mesditën e sotme.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar.  


Lajmi kryesor:

Zjarr në Korçë, flakët shkrumbojnë dy plevicat me bazë ushqimore dhe stallën e bagëtive! Në Sarandë digjet një magazinë, asnjë të lënduar


G.MO/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi kërkon që Greqia të heqë ligjin e luftës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Censi2023/ Kisha Orthodhokse: Të dhënat nuk pasqyrojnë realitetin, qytetarët nuk u pyetën për përkatësinë fetare

Censi2023/ Kisha Orthodhokse: Të dhënat nuk pasqyrojnë realitetin, qytetarët nuk u pyetën për përkatësinë fetare