Zotohet reperi i njohur shqiptar: Nëse Serbia mposht Zvicrën nuk bëj më koncert në këtë shtet

Zotohet reperi i njohur shqiptar: Nëse Serbia mposht Zvicrën nuk bëj më koncert në këtë shtet

Reperi shqiptar, Gashi

Reperi shqiptar i njohur si Gashi, tepër i suksesshëm në Shtetet e Bashkuara të Amerikës është zotuar se nëse skuadra kombëtare e Zvicrës humbet sonte ndaj Serbisë, atëherë nuk do të mbante më koncerte në këtë shtet.

Ai tha se koncerti që do të mbajë të shtunën do ishte i fundit, nëse Zvicra mposhtet nga Serbia.

“Nëse Zvicra humb ndeshjen sot…jo vetëm që do të qaj por të shtunën do të jetë koncerti im i fundit në Zvicër përgjithmonë”, ka shkruar ai.

Reperi më pas është shprehur në një story në instagram se kishte marrë shumë komente ku urohej humbja e Zvricës që ai të mos shkonte më atje për të performuar. Ai tha se duhej që shqiptarët të hiqnin dorë nga xhelozia për njëri tjetrin.

Duke dhënë shifra ai ka shkruar se në SHBA paguhet shumë më tepër se sa në Zvicër por zgjidhte të mbante koncerte aty për shkak të numri të lartë të bashkëkombësve të tij.

1/2
B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Tensionet në veri, Rama intervistë për BBC: SHBA dhe BE kanë të drejtë, Kurti jo! Kosova dhe Serbia të ulen në tryezën e bisedimeve

Tensionet në veri, Rama intervistë për BBC: SHBA dhe BE kanë të drejtë, Kurti jo! Kosova dhe Serbia të ulen në tryezën e bisedimeve