Zv/presidenti i Barcelonës e konfirmon: Neymar ka kërkuar rikthimin në 'camp Nou'

Jordi cardoner, zv/president i Barcelonës

Zëvendës presidenti i Barcelonës, Jordi Sardoner, ka pranuar sot publikisht se Neymar kërkon të rikthehet në ‘Camp Nou’. Numri 2 i klubit ka deklaruar se futbollisti ka shprehur hapur dëshirën, por Barcelona për momentin po shikon nëse janë mundësitë për të bërë diçka të tillë realitet.

Cardoner në prononcimin e tij ka lënë të kuptohet se Barcelona ende nuk e ka përtypur largimin e brazilianit dy vite më parë, ndërsa gjithashtu ka bërë të qartë se bisedimet me Paris SG ende nuk kanë nisur.

Ne.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Nëse do t’ju jepej mundësia të jetonit në një vend tjetër, a do të largoheshit nga Shqipëria?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

'Babai' dhe 'fëmijët e gjetur' në PD