Greqi/ Publikohet momenti kur 20-vjeçari shqiptar rrëzohet në tokë dhe vdes, pas sherrit me disa të rinj në Kretë

13 Qershor, 11:55 | Përditesimi i fundit: 2024-06-13 12:01:57

Disa pamje të tjera janë publikuar nga momenti i vdekjes së 20-vjeçarit shqiptar që vdiq në Kretë