14 maji dhe degradimi i opozitës (24 maj 2023)

25 Maj, 07:03

Ish presidenti Bamir Topi deklaroi mbrëmjen e sotme se Sali Berisha është e keqja më e madhe e opozitës, duke e konsideruar këtë të fundit si ‘arkitektin e së keqes brenda së djathtës’.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha