20 ditë nga zgjedhjet/ Të ftuar Vangjel Tavo, Benet Beci dhe Arben Ahmetaj

6 Prill, 07:04

Kandidati për deputet i LSI-së në Gjirokastër, Vangjel Tavo ka akuzuar kandidatin e PS, Bledi Çuçin, njëherazi edhe Ministër i Brendshëm, se ka dislokuar forca të shumta të veshur civil.

Ministri i Rindërtimit, Arben Ahmetaj tha sot në “5 pyetje nga Babaramo”, se procesi i rindërtimit do të përfundojë në pranverën e vitit 2022.

Kandidati i Partisë Socialiste në Shkodër, Benet Beci tha se Shkodra deri më sot ka mbetur 'peng' i politikës dhe se mungesa e investimeve dhe projekteve në të ka bërë që ajo të humbasë shkëlqimin e saj të dikurshëm.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha