6 ditë para 25 prillit, ethet e garës për të marrë mandatin e tretë! Kryeministri Edi Rama sot në 20:55 në '5 pyetjet nga Babaramo'

19 Prill, 09:58

Ndërsa na ndajnë edhe 6 ditë nga zgjedhjet e 25 prillit, Kryeministri Edi Rama është i ftuar mbrëmjen e sotme në orën 20:55 në emisionin "5 pyetjet nga Babaramo" në Report Tv, i cili do flasë mbi programin politik të PS dhe për objektivat që mund t'i sigurojnë mandatit të tretë, situatën politike në vend dhe investimet në të ardhmen.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha