"7 Mars" në Esencë/ Sot është dita për të kujtuar e falenderuar mësuesit (7 mars 2023)

7 Mars, 20:06

Një prej datave të rëndësishme në historinë e edukimit është 7 marsi. Një kujtesë për kontributin e çmuar të të gjithë mësuesve për dijen dhe zhvillimin. Kjo ditë mbart me vete kujtime,emocione dhe ndikimin ndër breza të të gjithë atyre që i kanë shërbyer dijes. Tre mësuese me kontribut disa vjeçar në shkollat e kryeqytetit ndanë eksperiencën e tyre të mësimdhënies dhe mardhënien me nxënësit. Në “Esencë” me tre mesueset Entela Lika, Eleni Skëndaj e Jorida Balla

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha