70 ditë nga zgjedhjet dhe fitorja e Albin Kurtit në Kosovë

16 Shkurt, 08:08

Shefi i kabinetit të PD-së, Dorian Teliti ka kritikuar mënyrën se si qeveria po menaxhon situatën e krijuar nga dëbora gjatë dy ditëve të fundit në vendin tonë. Teksa ishte i ftuar në emisionin “5 pyetjet” nga gazetari Ilir Babaramo, Teliti tha se Edi Rama ka dështuar të menaxhojë dhe një ngjarje që ishte paralajmëruar 10 ditë më parë nga institucionet shqiptare.

Ish-deputeti i LSI-së, Endri Braimllari i është përgjigjur deklaratave të kryeministrit Rama i cili tha se do ta çonte këtë forcë politike për skrap. I ftuar në emisionin “5 pyetjet” nga gazetari Ilir Babaramo, Braimllari tha se sa herë që vijnë zgjedhjet, kryeministri dështon për të fituar këtë bast.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha