‘986 aplikantë për 60 vende të lira’, gjenerali Mullai në Report Tv: Gjenerata e re do të dijë si të mbrojë vendin! Ja kush përfiton nga rritja e pagës me 30%

24 Qershor, 19:15

Gjenerata e re e do ushtrinë, kërkon të njohë sa më shumë se si mund të mbrojë vendin e tij! Ky fakt merr më shumë vlerë në një kohë kur sot bota është e trazuar dhe po sheh çdo ditë pasojat e luftës në Ukrainë nga Rusia.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha