A do shkohet PL në protestën e PD-së? Meta: Do ketë jehonë mbare botërorë

27 Janar, 14:52

Kreu i PL-së, Ilir Meta tha se do t’i bashkohet çdo proteste që zhvillon opozita.

‘Çdo proteste, e jam i sigurt do bashkohen dhe gjithë shqiptarët e ndershëm e patriotë e do ketë jehonë mbarëbotërore.’- tha Meta.

  •  

Kategori të tjera