A do ta shkarkojë Kuvendi presidentin Ilir Meta ? Gara në PD në metrat e fundit…

9 Qershor, 08:52

Emisioni Repolitix trajtoi në pjesën e parën temën e votimit në Parlament të shkarkimit të presidentit Ilir Meta. A do të votojë Kuvendi shkarkimin e kreut të Shtetit ? Në pjesën e dytë u diskutua për garën brenda PD mes 4 kandidatëve. Të ftuar në studio Adriatik Alimadhi, Bislim Ahmetaj, Fabian Topollaj dhe Adriatik Doçi.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha