A do t’i bashkohet Basha-Berishës?/ Analisti: Politika nuk duhet lidhur me vula e logo! Rithemelimi karantinë me figura të dyshimta

12 Qershor, 16:19

Pas shumë kohësh zvarritje të çështjes, Gjykata e Apelit vendosi ditën e djeshme që vula dhe logoja e Partisë Demokratike t’i kalojë Rithemelimit të Sali Berishës. Pas këtij vendimi, natyrshëm në opinion publik u ngrit pyetja se çfarë do të ndodhë me grupimin e Lulzim Bashës.