A ka pirë zotëria? ‘Fol normalisht jo sikur po ha fara në trotuarin e lagjes’, plas debati në studio mes Valterit dhe Mahos

30 Shtator, 18:43 | Përditesimi i fundit: 2022-09-30 23:01:55

“A ka pirë zotëria? ‘Fol normalisht jo sikur po ha fara në trotuarin e lagjes’, plas debati në studio mes Valterit dhe Mahos
Në studion e Report Tv ka pasur debate mes ish-deputetit Halit Valteri dhe gazetarit Armand Mahos.
Halit Valteri: A  ka pirë zotëria?
Armand Maho: Jo unë nuk pi
Halit Valteri: Ose fol normalisht, mos fol sikur po ha fara te trotuari i lagjes

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha