Aksident me vdekje në Shkodër, 38-vjeçari humb kontrollin e mjetit, ndërron jetë rrugës për në spital

8 Dhjetor 2022, 22:41 | Përditesimi i fundit: 2022-12-08 22:50:08

Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar mbrëmjen e sotme në aksin Shkodër - Koplik. Një mjet ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i makinës.

Kategori të tjera