Aksident rrugor në aksin Korçë-Pogradec, 2 mjete të përfshira! Vetëm dëme materiale

30 Nëntor 2022, 16:18

Një aksident rrugor ka ndodhur ka pasditen e sotme në aksin nacional Korcë-Pogradec në afërsi të fshatit Gështenjas, ku 2 mjete janë përfshirë në një përplasje, dhe për pasojë janë regjistruar vetëm dëme materiale.

Kategori të tjera