Aksident tragjik në Kosovë, vdes këmbësori 19-vjeçar! Autori i përlotur: Ka vdekur? Më mirë të vdes dhe unë

5 Gusht, 22:12

KOSOVË- Një 19-vjeçar ka humbur jetën mbrëmjen e sotme në Kosovë ku një mjet goditi për vdekje këmbësorin si dhe dy makina të parkuara në trotuar.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha