Myslim Murrizi i përgjigjet akuzave për fshehje të pasurisë: Ja e vërteta ime

12 Janar, 07:04 | Përditesimi i fundit: 2022-01-12 09:08:45

Emisioni Repolitix trajtoi kallëzimin e bërë nga policia e Shtetit ndaj ish deputetit Myslim Murrizi për fshehje të pasurisë. Për herë të parë reagon ish-deputeti Murrizi i cili ka hedhur poshtë akuzat e policisë ndërsa ka shpjeguar dhe burimin e pasurisë së tij.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha