Analisti Burimi: Bashkimi Berisha-Bardhi do jetë fatal për Ilir Metën! Demalia: Nuk është çudi një aleancë e PL me Ramën zgjedhjet e ardhshme

15 Shtator, 20:18

Dy analistët Genc Burimi dhe Ilir Demalia kanë komentuar rezultatin e sondazhit të Report Tv, ku nëse zgjedhjet parlamentare do të mbaheshin më 13 shtator, Rama do dilte sërish forcë e parë, Berisha e dytë, Basha e tretë dhe Meta forcë e katërt.