Analiza e zgjedhjeve, Elezi: Nuk është reale dhe e mbështetur në standarde

15 Korrik, 22:57

 Ish-kryetari i PD-së në Kukës, Ibsen Elezi, thotë se nuk është një analizë reale e mbështetur në standarde dhe se është një budallallik. ‘Janë objektiva të shpallura dhe të bëra publikë. Nuk është një analizë reale dhe e mbështetur në standarde. Pika 9 e krahason mandatet e 2017 me 2021. Është një rezultat gropë në 2017, nuk mund të krahasohesh. E ka bërë për të treguar se ne nuk jemi aq keq. Nuk është reale ajo. Ky është budallalik nuk është sfidë gabon në arsyetim. Fakti i kartelws së drogës duhet të ishte përball me emra konkret. Këta janë budallenj ajo marrëveshja e 5 qershorit ka qenë turp.'- tha Elezi.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha