Andia Pirja, 27 vjeçarja e makinave që sfidon meshkujt! 'Shotat' për të thyer paragjykimet

27 Janar, 14:51

Andia Pirja është vetëm 27 vjeçe. Por ka udhëtuar më shumë rrugë në jetë se qirinjtë e shuar të ditëlindjeve.Ka lindur duke udhëtuar, është rritur e shkolluar duke udhëtuar, dashuron të kapë ëndrrat, gjithmonë e sigurte me duart në timonin e jetës. Andia ka mbledhur pas vetes edhe shumë vajza të tjera që janë të apasionuara pas makina dhe garave nën emrin SHOTAT

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha