Mblidhet KAS, shqyrton kërkesën për pavlefshmërinë e zgjedhjeve për Durrësin dhe Shkodrën

25 Maj, 17:42 | Përditesimi i fundit: 2021-05-25 18:18:28

Mblidhet sërish KAQ dhe po shqyrton kërkesën për pavlefshmërinë e zgjedhjeve për Durrësin dhe Shkodrën.  Dje KAS hodhi poshtë kërkesën e Partisë Demokratike për marrjen e provave shtesë për Durrësin dhe Shkodrën. LSI kërkoi pavlefshmëri zgjedhjesh dhe rinumërim votash në 30 qendra votimi në Durrës, kurse për Shkodrën nuk kishte bërë asnjë kërkesë ankimore. Nga ana tjetër PD ka kërkuar pavlefshmëri zgjedhjesh në Shkodër dhe Durrës.

  •  

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha